wtorek, czerwca 15, 2021

O nas

Witamy na naszej stronie

Firma INTRAsoft istnieje od 2000 r.  Od początku naszej działalności specjalizowaliśmy się w wykonywaniu szeroko pojętych usług informatycznych  dla klientów instytucjonalnych: urzędów, firm oraz klientów indywidualnych( m.in. sprzedaż - serwis komputerów, laptopów oraz urządzeń fiskalnych, tworzenie i administracja sieciami komputerowymi, projektowanie stron internetowych w oparciu o najnowsze technologie) .

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanego sprzętu i usług w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc radą oraz posiadaną wiedzą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Mogą Państwo kontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "Kontakt", drogą mailową, telefonicznie, lub w siedzibie firmy.

 
Oferta
InsERT: programy dla firm - 400 000 sprzedanych licencji - numer 1 w Polsce

Podpis Elektroniczny

Firma INTRAsoft z ramienia Certpol Sp. z o.o. została dystrybutorem produktów i usług związanych ze strukturą PKI, w tym również PODPISU ELEKTRONICZNEGO.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Punktem Potwierdzania Tożsamości dla celów uzyskania Bezpiecznego (Kwalifikowanego) Podpisu Elektronicznego mieszczącego się w Bartoszycach, przy ul. Krasickiego 1

Telefon: 89 763 60 30, 888 994 521

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie w zakresie instalacji e-podpisu w systemie informatycznym klienta. W szczególności dotyczy to:
- instalacji urządzeń do składania e-podpisu,
- instalacji i konfiguracji oprogramowania,
- szkolenia użytkownika.

Facebook